Крути педалі поки не обрали – Дубинський влаштував показуху на велосипеді | Київ.Info

Крути педалі поки не обрали – Дубинський влаштував показуху на велосипеді


Дубінський осоромився при зйомках ролика, як він їздить на велосипеді.

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубинський, якого вважають імовірним кандидатом у мери Києва, організував у центрі столиці зйомки свого передвиборчого відеоролика, в якому він використовує велосипед для пересування в місті.Однак, користувачі соцмереж зафіксували обман народного депутата – адже Дубинський приїхав на зйомку на машині Lexus, яка, крім усього іншого, було припарковано з порушенням ПДР, а вже поїхав на автомобілі Mercedes G55 AMG (“кубик”).

Дубинський всього кілька хвилин попозував на велосипеді для фотографа і відео-оператора. Пізніше народний депутат підтвердив, що це саме він брав участь у фотосесії на велосипеді: “Вийшов з Лексуса. Покатався на велосипеді. Поїхав на Гелике. Короткий зміст мого дня за версією парахаботиків. Вчіться”.

У мережі іронічно сприймають показушну фото і видеосесию Дубинського: “В Європі його вже цим велосипедом віддубасили”, “брехун”, “троє людей допомагають народному депутату від “Слуги народу” Дубинському залізти на велосипед”, “жалюгідна спроба показати свою екологічну позицію”, “Дубинський перетворюється в Грету Тунберг”, “тепер потрібно привезти з пінгвінів Антарктиди і погуляти з ними в центрі Києва”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook