Кулик – це лакмус для президента Зеленського, – Дмитро Співак – Київ Інфо

Кулик – це лакмус для президента Зеленського, – Дмитро Співак

Політичний експерт Дмитро Співак вважає, що скандальний прокурор Костянтин Кулик – це лакмусовий папір для президента Володимира Зеленського та голови Служби Безпеки України Івана Баканова.

Про це Співак заявив в ефірі телеканалу NewsOne.

За словами експерта, Костянтин Кулик – це людина, яка разом з Юрієм Луценком спровокувала великий міжнародний скандал, втягнувши Україну у велику геополітичну гру.

“Руді Джуліані, адвокат президента США Дональда Трампа, нещодавно приїжджав в Україну і зустрічався з Куликом – просто для того, щоб отримати компромат на Джо Байдена … А наші прокурори Кулик з Луценком всю цю інформацію “чого зволите” намагаються подати. По Кулику досі триває суд у справі про незаконне збагачення, хіба можуть такі люди працювати в Службі Безпеки України?”, – каже Співак.

Кулик звинувачується в тому, що його витрати перевищують його доходи і в тому, що він приховує нові дорогі придбання. Зокрема, в тексті підозри мова йшла про те, що за період з 2011 року по 31 грудня 2015 року Кулик, працюючи в органах прокуратури, згідно з даними ГФС, отримав сукупний дохід у розмірі 1 670 293,27 грн – зарплата, соцвиплати держави на оздоровлення та вирішення соціально-побутових потреб, офіційних позик і кредитів не отримав. У документі також згадується цивільна дружина Кулика – Ірина Німець. У період з 2011 року по 14 квітня 2015 року при спільному сукупному доході в розмірі 1 018 803,33 Кулик отримав у спільну сумісну власність його і Німець активів на суму 1 966 565,75 грн.

У підозрі акцентується увага на тому, що Кулик з Німець почав проживати разом в квартирі № 1327 на вул. Жилянській, 59, яка була зареєстрована на ім’я його матері. При цьому слідчі вказують, що мати Кулика ніколи в цій квартирі не жила.

В 2019 році Кулик незаконно добудував цілий поверх над квартирами, йдеться в підозру. Журналісти BIHUS.info отримали повний перелік дозволів на перепланування та перебудову приміщень в “Дипломат-Холі” з 2011 року – там відсутній дозвіл на будівництво нового приміщення на 14 поверсі або на будівництво нового поверху. У київському департаменті Держархбудінспекції повідомили, що відомості про надання дозволу на будівництво нових приміщень або поверху за адресою Костянтина Кулика та Ірини Німець – відсутні.

У Київській міській державній адміністрації підтвердили незаконність забудови Куликом і наміри знести самовільне будівництво в ЖК “Дипломат Хол”, Куликом і його сім’єю, про це повідомив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп.

Але поки йшла перевірка КМДА, в кінці листопада стало відомо, що незаконні квадратні метри сім’ї Кулика були зареєстровані приватним нотаріусом Олександром Метелицей на основі довідки експерта Павла Ткачука з маловідомого приватного БТІ “ЕВРОФАСП”. Законність таких реєстраційних дій будуть перевірені компетентними органами, повідомлять активісти ГО “Міжнародний антикримінальний альянс”.

Зараз громадськість відзначає необхідність внести в справу факт резонансної незаконної надбудови в елітному ЖК “Дипломат Хол” і розголошення державної таємниці Куликом, зазначив голова ГО “Міжнародний антикримінальний альянс” Богдан Воронцов.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com