Київ готовий йти на компроміс з Москвою - "Слуга народу" - Київ.Info

Київ готовий йти на компроміс з Москвою – “Слуга народу”

На сьогоднішній день в суспільстві української держави склалася досить важка ситуація. Активісти, ветерани АТО, націоналісти – всі ці люди висловлюють свою позицію щодо того, що «формула Штайнмайера» неприйнятна для нашої країни, так як ми можемо втратити нові території і людей. У свою чергу в «Слугу народу» заявили, що для того, щоб мирно врегулювати конфлікт на Сході нашої країни, потрібна «активна дипломатія». Таку заяву на своїй сторінці в «Фейсбук» оприлюднив депутат від фракції «Слуга народу» і керівник комітету Ради із зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко.

Він заявив, що зниження градуса дискусії в міжнародних організаціях, як компроміс з української сторони, є цілком реалістичним рішенням. Згідно з його думкою, «активна дипломатія» – це передбачає ослаблення санкцій для Росії в разі виконання нею ряду українських умов. Але при цьому він повинен гарантувати посилення тиску на Кремль, якщо будуть зірвані переговори.

Політик додав, що влада зовсім нескладно рекомендувати українським делегаціям не вживати термін «збройна агресія РФ проти України» в документах і проектах рішень. Взагалі не складно зробити це. «Але також нескладно Росії повернути Україні всіх військовополонених, затримані суду, виконати рішення міжнародного трибуналу щодо скасування заборони Меджлісу і допустити до Криму представників ОБСЄ, адже ми готові до компромісів», – підсумував він.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com