Київ отримає партію нових тролейбусів та автобусів | Київ.Info

Київ отримає партію нових тролейбусів та автобусів

Найближчим часом парк київського громадського транспорту отримає 6 нових автобусів і 17 тролейбусів. Крім того, наразі подана заявка на поставку 20 нових трамваїв у 2017 році. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян під час інспекції тролейбусного ремонтно-експлуатаційного депо №1 КП «Київпастранс».

– Принципова позиція мера така: мешканці європейської столиці мають користуватися швидким та комфортним громадським транспортом, – зазначив Дмитро Давтян та нагадав, що для реалізації першого етапу рекомендацій експертів «Світового банку» із побудови транспортної моделі місту необхідно додатково придбати 235 автобусів.

– Минулого року було придбано 50 автобусів «МАЗ». Цього року вже підписано договір на поставку 100 нових великогабаритних автобусів, 60 автобусів «Богдан», 47 трамвайних вагонів та 20 тролейбусів, – додав заступник голови КМДА.

Найближчим часом на маршрути Києва вийдуть 6 автобусів та 17 тролейбусів. Наразі подана заявка на поставку 13 нових трамваїв «PESA» та 7 трамваїв «Електрон» у 2017 році.

– Впевнений, що завдяки системній роботі команди Віталія Кличка в транспортній сфері вже незабаром якість перевезень у столиці стане дійсно європейською. А Київ перетвориться на одну з найкращих столиць Європи, – переконаний Дмитро Давтян.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook