Київ посів друге місце у світі з найдорожчою орендою житла | Київ.Info

Київ посів друге місце у світі з найдорожчою орендою житла

Київ опинився на другому місці у світовому рейтингу міст з найдорожчою орендою житла у перерахунку на місячну зарплату.

За даними видання, на сьогодні найменш доступне житло у Каракасі (Венесуела) та Києві. Також до рейтингу потрапили сім міст Азії та шість – Латинської Америки, передає Київ.Info.

Згідно з рейтингом, у Києві оренда житла у середньому коштує 609 доларів, що становить дві місячні зарплати (286 дол.). А в Каракасі оренда житла становить 416 доларів, але при цьому середня місячна зарплата у Венесуелі становить 31 доларів.

У Західній Європі найменш доступним містом виявився Лондон, де орендна плата та іпотечні платежі становлять 135% від місячного чистого доходу.

Крім того, у п’ятірку лідерів входять ще Ханой (В’єтнам), Мумбаї (Індія) та Буенос-Айрес (Аргентина).

Першу десятку рейтингу замикає Пекін, він на дев’ятому місці з показником 1748 доларів за оренду житла порівняно із місячною зарплатою у 1287 доларів. А на десятому місті Шанхай з орендною платою 1901 доларів на місяць та зарплатою у 1324 доларів.

До найбільш доступних міст у Північній Америці потрапили чотири американські (Хьюстон, Філадельфія, Чикаго та Портленд) та три канадські міста (Монреаль, Отава та Калгарі).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com