Київ розірве угоди з двома перевізниками через виявлені порушення | Київ.Info

Київ розірве угоди з двома перевізниками через виявлені порушення

У Києві після позапланових перевірок норм перевезень буде розірвано договори з двома перевізниками.

Як повідомили у прес-службі КМДА, за період з 9 листопада було перевірено 12 перевізників. Виявлено порушення та складено акти на маршрути № 201, 459, 421, 581, 464, 565, 518, 416.

У перевізників, зокрема, були відсутні протоколи проходження обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, тимчасові реєстраційні документи на транспортні засоби, страхові поліси, пошкоджено сидіння, наявні сторонні предмети у салоні тощо.

До перевірки нелегальних перевізників, які виходили на маршрути № 238, 412, 597, 501, 507 попри наказ Департаменту транспортної інфраструктури про їх закриття, долучено Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у Києві.

Також в адміністрації наголосили на необхідності внести зміни до законодавства, щоб посилити відповідальність перевізників за порушення вимог безпеки пасажирських перевезень.

Раніше повідомлялося, що у Києві почалися позапланові перевірки перевізників, які виходять на міські маршрути.

4 листопада у Києві на вулиці Героїв Дніпра біля зупинки громадського транспорту сталася аварія за участю маршрутки №464, внаслідок якої загинуло двоє літніх людей.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com