Киянам повернуть скасований автобусний маршрут - Київ.Info

Киянам повернуть скасований автобусний маршрут

Киянам повернуть скасований автобусний м… Фото: сайт Київради

Про це на засіданні постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Осипов, передає Depo.Київ з посиланням на “Вечірній Київ”.

За його словами, експеримент вдався — щодня автобус маршруту № 102-А перевозив близько 5 тисяч пасажирів. Тому незабаром він курсуватиме на постійній основі після проведення конкурсу на визначення кращого перевізника.

Зазаначимо, що експериментальний автобусний маршрут №102-А курсував курсував з 20 жовтня до 31 грудня 2020 року. Його шлях пролягав від проспекту Свободи до станції метро “Академмістечко”. Його запустили для вивчення попиту пасажирів.

Киянам маршрут припав до душі і після завершення експерименту на сайті Київради зареєстрували петицію №10 396  з проханням іідновити роботу автобусного маршруту № 102-А.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року припинив роботу тимчасовий автобусний маршрут №102-А “Просп. Свободи – станція метро “Академмістечко”

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com