Киянам забезпечать безперебійне постачання гарячої води | Київ.Info

Киянам забезпечать безперебійне постачання гарячої води

Як зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, теплопостачальні підприємства повинні прискорити виконання робіт на мережах і теплоджерелах, що супроводжуються відключенням гарячої води.

– Ми поступово вирішуємо питання безгосподарних теплоджерел, зокрема бойлерів, аби відновити питання стабільного гарячого водопостачання мешканцям. Однак тепловикам необхідно прискорити виконання робіт, у тому числі протиаварійних, що супроводжуються відключенням гарячого водопостачання, – заявив Пантелеєв під час інспекції технічного стану двох бойлерів – на вулиці Гетьмана, 22-Б та Виборзькій, 18/20.

– Питання повернення гарячого водопостачання киянам є дуже актуальним. Близько 700 споживачів сьогодні залишаються без послуги, тривають роботи на теплових мережах. Зараз теплопостачальники працюватимуть у максимально інтенсивному режимі. Найбільш проблемними наразі є території Оболонського, Шевченківського, Солом’янського районів. Однак наше завдання – виконати усі роботи до початку розгортання системи теплопостачання в житлові будинки, – підкреслив заступник голови КМДА.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com