Київ пропонує до приватизації майновий комплекс «Плазмотрону» та приміщення «Заводу експериментальних конструкцій» – Київ Інфо

Київ пропонує до приватизації майновий комплекс «Плазмотрону» та приміщення «Заводу експериментальних конструкцій»

Об’єкти розташовано в Шевченківському та Дніпровському районах відповідно.

У Києві невдовзі буде знову виставлено на приватизаційний аукціон майновий комплекс науково-технічного центру «Плазмотрон» Інституту електрозварювання імені Патона та приміщення ВАТ «Київський завод експериментальних конструкцій». Про це повідомляє прес-служба Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Лабораторно-експериментальний корпус «Заводу експериментальних конструкцій» складається з 9-ти поверхової залізобетонної будівлі та прибудованого до неї одноповерхового цеху.

Об’єкт розташований за адресою Алма-Атинська, 8 (Дніпровський район). Загальна площа будівель та споруд складає 4 100 м².

Стартова ціна об’єкта — 18 637 200 грн.

Також буде виставлено на аукціон єдиний майновий комплекс ДП «Науково-технічний центр «Плазмотрон» Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАНУ. До
складу входить двоповерхова будівля площею 432,5 м² та складське приміщення площею 105 м² за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 9а (Шевченківсьикй район).

Підприємство займається дослідженнями та розробками у сфері природничих і технічних наук, виробництвом електричного устатковання, торгівлею машинами, промисловим устаткуванням та іншими товарами господарського призначення тощо.

Нині воно є збитковим, має заборгованість перед працівниками та контрагентами, а частину доходу отримує від здачі приміщень в оренду.

Стартова ціна складає 303 200 грн.

Переможець, відповідно до умов аукціону, має зокрема виплатити заборгованість по заробітній платі та забезпечити соціальні гарантії працівникам.

Коли саме відбудеться аукціон, в департаменті не уточнюють.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com