Київ увійшов до топ-20 міст для дистанційної роботи в 2021 році | Київ.Info

Київ увійшов до топ-20 міст для дистанційної роботи в 2021 році

Критеріями відбору були доступність житла, наявність коворкінгів, інфраструктура, безпека, вартість їжі та житла

Київ посів двадцяте місце у світовому рейтингу найкращих міст для дистанційної роботи у 2021 році за версією туристичного видання Big 7 Travel.

Критеріями відбору були наступні фактори: доступність Інтернету, наявність коворкінгів, інфраструктура, рівень безпеки, вартість житла та їжі. Всього до рейтингу видання увійшло 50 міст. Перші три позиції рейтингу зайняли Таллінн (Естонія), Тбілісі (Грузія), Белград (Сербія). Останні три: Лас-Пальмас (Канарські острови, Іспанія), Мехіко (Мексика), Веллінгтон (Нова Зеландія). 

Відзначається, що українська столиця ідеальна для віддалених працівників, які хочуть досліджувати унікальну українську культуру протягом тривалого періоду перебування.

“Київ має відмінне сполучення з рештою Європи, що робить його практичним варіантом для тих, хто хоче займатися бюджетною подорожжю”, – також наголошується в повідомленні. 

Нагадаємо, що Україна займає 66-у позицію в рейтингу найбезпечніших країн в умовах Covid-19. На кілька позицій Україну випереджають Росія і Білорусь, зайнявши 61-е і 63-е місце відповідно. Польща на 28-му місці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com