Київський фунікулер зачиняється: скільки жителям і гостям столиці доведеться ходити пішки - Київ.Info

Київський фунікулер зачиняється: скільки жителям і гостям столиці доведеться ходити пішки

Для всіх жителів і гостей української столиці, які хотіли прогулятися найближчим часом центром міста, отримавши всі “33 задоволення”, з’явилися важливі новини. Так, відомо, що головна родзинка Києва – вагончики, які возять людей з Володимирської гірки, іншими словами – фунікулер, зачиняється на ремонт.

У киян не буде можливості покататися на фунікулері до 20 серпня. Відомо, що це плановий ремонт і жодних “серйозних проблем” немає.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби КП “Київпастранс”.

Київський фунікулер, фото: Unian

Як зазначають фахівці — ремонтні роботи проводяться щорічно в один і той же період. Так, протягом серпня буде відремонтовано машинний, компресорний і тиристорний зали. Замінять шпали і оновлять контактну мережу.

Київський фунікулер, фото: Unian

Також замінять колеса і внутрішню обшивку вагонів підйомника, проведуть повний огляд обладнання. Після всіх робіт буде проведено статичні і динамічні випробування обладнання під навантаженням.

Ремонтні роботи проводяться влітку через маленький пасажиропотік. У липні-серпні фунікулер приймає до 2000 користувачів на день. В інші сезони в середньому щодня фунікулером користуються 4000 пасажирів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com