Київський зоопарк запровадив пільгові ціни на час локдауну | Київ.Info

Київський зоопарк запровадив пільгові ціни на час локдауну

На час запровадженого урядом локдауну київський зоопарк працюватиме в режимі парку

Київський зоопарк запровадив пільгові ціни на час локдауну. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Зазначають, що на час запровадженого  урядом локдауну київський зоопарк працюватиме в режимі парку та знизить ціни на вхідні квитки.

“На час локдауну для всіх відвідувачів запроваджено єдиний знижений тариф – 50 грн. Діти до 5 років – безкоштовно. Так, кияни та гості міста зможуть безпечно та бюджетно провести час на свіжому повітрі. А нова вхідна група та сучасний паркінг нададуть додаткового комфорту”, – розповів в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Через карантинні обмеження доступ до зимових приміщень з екзотичними теплолюбними тваринами обмежено, проте крізь скло можна поспостерігати за сім’єю мавпочок-сіамангів, купанням пеліканів та пурханням червоних і чорних ібісів у зимовому саду.

Поміж оленів, коней Пржевальського, зубрів та бізонів можна побачити диких кабанів, вовків та пухнастих рисей, а також тигрів та левів. Крім того, зоопарк став місцем комфортної зимівлі й для диких водоплавних птахів: зграй перелітних качок, гусей та лебедів.

Працюватиме зоопарк щодня без вихідних з 09:00 до 16:00.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com