Леся Забуранна може очолити київський партійний осередок "Слуги народу" замість Тищенка - Київ.Info

Леся Забуранна може очолити київський партійний осередок “Слуги народу” замість Тищенка

Леся Забуранна може очолити київський па… Леся Забуранна

В мережі почали ходити чутки про те, що замість Миколи Тищенка, київський міський осередок “Слуги народу” може очолити мажоритарниця Леся Забуранна, а сам Тищенко буде куратором партійної організації на Закарпатті.

Depo.Київ звернулося до депутатки за коментарем, яка не підтвердила та не заперечила цю інформацію, пославшись на те, що такі рішення приймають на з’їзді партії:

“Всі рішення щодо призначення очільників місцевих партійних організацій вирішуватимуться на з’їзді партії. Одразу після цього з приємністю прокоментую всі рішення”, – сказала Леся Забуранна.

Микола Тищенко був обраний в Раду по 219 округу (Святошинський район), ряд українських видань повідомляли про те, що він купив місце для балотування від бренду “Слуги народу”. 

Під час депутатської діяльності Тищенко неодноразово “відзначався” рядом неоднозначних вихідок, зокрема називав День пам’яті Чорнобильської катастрофи “святом”. Також журналісти фіксували роботу його ресторану “Велюр” під час весняного локдауну, який приймав “елітних гостей”, коли весь бізнес був закритий. 

Леся Забуранна пройшла в Раду по 216 мажоритарному округу Києва (Дарниця, ДВРЗ, Харківський масив) від партії “Слуга народу”, вона перемогла депутатів Київради VII скликання Віталія Павлика та Володимира Левіна.  У Раді вона очолює підкомітет з питань витрат державного бюджету. Також є членом Постійної делегації України в ПАРЄ. 

Забуранна є досить немедійною депутаткою та не потрапляла в гучні скандали, на відміну від Миколи Тищенка. 

Нагадаємо, що депутатка займалась виділенням нових помешкань для людей, які постраждали від вибуху будинку на Позняках у Києві. 

Читайте також ТОП-10 народних депутаток, якими не можна не захоплюватись.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com