Lifecell продає номери проблемних українців: невинним надзвонюють колектори і адвокати | Київ.Info

Lifecell продає номери проблемних українців: невинним надзвонюють колектори і адвокати

На одному з сайтів з’явився негативний відгук українця про оператора зв’язку Lifecell 11 грудня 2020 року.

Користувач серед недоліків зазначив, що, можливо, комусь доведеться віддавати борги чужих людей.

“Купив номер і як тільки активував почали дзвонити колектора питати якогось лівого людини і судячи з розмови з оператором підтримки це дууже часті випадки.

Оператор продає старі відключені телефонні номери людей що ховаються від закону, злочинців, боржників і т. д. і якщо ви хочете отримати проблеми цих людей собі то купуйте лайф сміливо ( сарказм ) будете отримувати постійні дзвінки від колекторів/слідчих/адвокатів відразу ж ) я вже мовчу що за номером можна вистежити ваше місце розташування, і як думаєте кого будуть шукати ? того хто зараз володіє сімкою або того хто її викинув ? і як ви думаєте чи будуть такі люди розбиратися дістався вам такий номер випадково або це насправді ви брали кредит/порушували закон ? Коротше для мене висновок простий лайфсел = купа проблем. Однозначно не рекомендую. Якщо немає вибору що брати то хоча б перевірте чи був купується номер у кого то до вас. А краще не беріть восе нерви дорожче повірте мені. Підтримка все що може сказати це йдіть пишіть заяву в міліцію на колекторів. Ось так за 30 грн. Ви отримуєте не тільки бонусні гроші на рахунку а й купу проблем на додачу”, – написав у своєму відгуку він.

Серед достоїнств він виділив, що якщо ви не будете віддавати борги, вас нагодують колектора, але тільки не їжею.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com