Локдаун на Київщині: Як працюватиме транспорт - Київ.Info

Локдаун на Київщині: Як працюватиме транспорт

Локдаун на Київщині: Як працюватиме тран…

Таке рішення ухвалила Київська обласна комісія з технологічно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Depo.Київ.

Згідно з документом перевізники мають право самостійно збільшувати або зменшувати кiлькiсть транспортних засобiв та iнтервал руху на внутрiшньообласних автобусних маршрутах, крім ранкових і вечірніх годин пік – із 7:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00. У ці години діє загальне для червоної зони обмеження на заповнюваність салону на 50%. 

Водночас перевізники повинні повідомити жителям Київщини про зміни в графіках перевезень.

“Ми не зупиняємо транспорт на внутрішньообласних маршрутах зовсім. Багато жителів області працює в медичних закладах Києва, на інших підприємствах критичної інфраструктури або необхідних для життєдіяльності області чи, наприклад, є гостра необхідність доїхати терміново до батьків. Тобто, щоб люди мали змогу доїхати у разі гострої потреби і не змушені були шукати дороге таксі”, – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

За його словами, якщо ситуація з захворюванням на коронавірус не зміниться до цього числа, і уряд продовжить “червону зону” на Київщині,  влада області буде продовжувати чи переглядати раніше прийняті рішення.

В “Укрзалізниці” також заявили, що розклад руху поїздів далекого сполучення та електричок по Києву та області залишається без змін. Жодних обмежень висадки і посадки не буде впроваджено до того, як державні або регіональні органи не ухвалять інших рішень. 

Нагадаємо, Київська область із 5 квітня запроваджує посилений карантин, який діятиме до 9 квітня. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com