Локдаун в Україні через коронавірус не потрібен, вважає імунолог - Київ.Info

Локдаун в Україні через коронавірус не потрібен, вважає імунолог

Все те, що пережили Італія, Іспанія, нам доведеться пережити зараз. Гроші ковідного фонду витрачено, взяти їх ніде. Хіба що надрукувати. Чи треба вводити локдаун в Україні через коронавірус?

«Розумна відповідь — ні. Жорсткий локдаун — річ погана. Для економіки, соціуму, психіки людей. Ламається бізнес, ламаються долі… І ми не отримуємо адекватного ефекту від таких жорстких заходів. Раціональні заходи — масковий режим, соціальне дистанціювання — приносять свої результати і повинні зберігатися», — висловив свою думку в інтерв’ю «Ракурсу» імунолог Андрій Волянський.

«Ключова річ — я говорю про це вже кілька місяців — захист груп ризику. В Україні цього не відбувається. Це не тільки люди похилого віку, це також люди з хронічними захворюваннями. Люди з груп ризику хворіють важко, займають ліжка і часто помирають. Що потрібно робити? Виявити групи ризику. Обстежити, пролікувати тих, кому це необхідно, перевести в ремісію. Написати мануали для окремих груп (вагітні, діабетики тощо). Окреме керівництво для родичів. Обстежити групи ризику і родичів на антитіла. Залучати до роботи з групами ризику тих, хто вже перехворів», — вважає лікар.

За його словами, 90% інфікованих коронавірусною інфекцією переносять хворобу безсимптомно або малосимптомно.

«У вересні я обстежив одну з харківських шкіл. У 5% дітей виявили антитіла. Вони не хворіли. Якщо такі дослідження проводити надалі, цей відсоток зростатиме. З’ясувати це можна лише масовим тестуванням на антитіла (IgG — антитіла пам’яті). Навіщо це потрібно конкретній людині? Щоб розуміти свій статус. Я перехворів і вже, скоріш за все, не захворію. Я не є небезпечним для своїх літніх родичів, для пацієнтів. Я можу бути волонтером», — резюмує Волянський.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com