Луценко розповів, хто дав наказ відкривати вогонь по учасниках Майдану - Київ.Info

Луценко розповів, хто дав наказ відкривати вогонь по учасниках Майдану

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко в коментарі телеканалу «Україна 24» повідомив, що в період Революції Переваги накази представникам силових відомств відкривати вогонь по учасниках мирних протестів на Майдані віддавали на той час міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко та голова СБУ Олександр Якименко за погодженням з президентом Віктором Януковичем.

«Слідство і експерти вважають, що рішення Януковича, Захарченко, Шуляка, Якименко і там ще багато генералів стоять в прямого причинно-наслідкового зв’язку з вбивствами на Майдані. Їх накази стоять в прямого причинно-наслідкового зв’язку, тобто привели до смертям на Майдані», – висловився політик. Крім того, Луценко додав, що всі фігуранти «знаходяться в Москві і судити їх можна тільки заочно».

«Наслідком і експертизою було встановлено, що глава СБУ Якименко, який ввів так звану« антитерористичну операцію »за погодженням з Януковичем, а також міністр внутрішніх справ Захарченко, який за погодженням з Януковичем ввів операцію« Бумеранг», власне, і віддали ці накази по погодженням з Януковичем. Вони були спрямовані на те, щоб силовики стріляли в людей», – підкреслив він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com