Лукашенка внесли у базу Миротворця за тероризм та спробу стати президентом України | Київ.Info

Лукашенка внесли у базу Миротворця за тероризм та спробу стати президентом України

Український центр «Миротворець» вніс в.о. білоруського президента Олександра Лукашенка до своєї бази даних осіб як «посібника терористів і російських окупантів».

У базу даних «Миротворця» осіб, причетних до злочинів проти національної безпеки, миру, безпеки людини і міжнародного права, Лукашенко потрапив за за відмову видати Україні бойовиків ПВК Вагнера. В порушення міжнародних угод і домовленостей, незважаючи на відповідний запит від України, дав вказівку передати Росії (країна-агресор) бойовиків і найманців, які здійснювали військові злочини на території України», — вказує «Миротворець».

Також центр звинуватив білоруського лідера у «замаху на суверенітет і територіальну цілісність України». Напередодні експерм’єр Польщі Дональд Туск повідомляв, що Лукашенко у 2014 пропонував європейським політикам утворити з Білорусі та України одну державу, де б він був президентом.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com