Лукашенко закриє кордони з Україною – Київ Інфо

Лукашенко закриє кордони з Україною

Лукашенко хоче закрити кордон для “бандитів” з України.

Днями Президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив несподівану заяву в бік України.

Президент заявив, що хоче збільшити кількість прикордонників на кордоні з Україною, щоб зупинити перевезення зброї, – повідомляють білоруські ЗМІ.

Заява прозвучала в ході зустрічі з держсекретарем Ради безпеки Станіславом Засем і головою Держприкордонкомітету Анатолієм Лаппо.

“Там, де треба, ми це зробимо. Ми вирішили зміцнювати кордон з Україною, адже бачимо, скільки звідти йде сьогодні біди для Білорусі, і в тому числі зброї переправляється. Ми повинні закрити кордон. Але не для порядних людей, а для бандитів, для тих, хто везе зброю”, – розповів Лукашенко.

Окрім того він додав, що міністр внутрішніх справ йому доповідав про затримання чоловіка з арсеналом зброї.

“Затримали людину, у якої арсенал: кулемети, десяток автоматів, два десятка гвинтівок, десять тисяч патронів і так далі, і так далі …. Колекціонують? Так бойова ж уся зброя. Ось колекціонери… Звідки все це? Подивилися – в армії нашій все на місці”, –  запевнив “бацька”.

Через вищезгадані події, за його словами, прийнято рішення “встановити кордон з Україною”.

“Потрібна там чисельність – потрібна. Давайте подивимося. Але не скопом – туди сотню, туди тисячу, а по одній людині, куди треба. Без всяких начальників. Начальників має бути по мінімуму”, – підсумував Лукашенко.

Нагадаємо, шість годин тривали переговори президента Білорусі Олександра Лукашенка і його російського колеги Володимира Путіна.

Бацька повідомив, що вони обговорювали політичну взаємодію і українську тематику, – передає БелТА.

Відомо, що зустріч двох лідерів відбулася на російській території, а саме в місті Сочі, 21 вересня. Лукашенко розповів, що на зустрічі в Сочі у форматі один на один вони обговорювали політичні питання, взаємини Росії і Білорусі в рамках ЄАЕС, СНД, ОДКБ і подальше будівництво Союзної держави.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook