ЛУЦЕНКО НАЗВАВ ПРИЧИНУ СПРАВИ НАБУ ПРОТИ ЛЯШКА – Київ Інфо

ЛУЦЕНКО НАЗВАВ ПРИЧИНУ СПРАВИ НАБУ ПРОТИ ЛЯШКА

НАБУ та антикорупційна прокуратура готують подання на зняття депутатської недоторканності з Олега Ляшка. Кримінальні провадження можуть розпочати за декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення. Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, чому саме НАБУ відкрило справу про Ляшка.

Про це Юрій Луценко заявив у ток-шоу “Эхо Украины” на “Прямому”.

“Мені здається, що пан Ситник, який вже браво заявив, що він готовий до арештів і так далі, він починає демонструвати наступальність НАБУ. В принципі, це правильно. Він для того і зарплату отримує. І зарплату немалу. Але якість його подань, чесно кажучи, викликають запитання. Я не хочу підривати довіру до сусіднього правоохоронного органу і не буду коментувати деталі. А просто скажу, що я би такі підозри не підписав ні Ляшку, ні комусь іншому. Хоча до нього і ставлюся критично”, – наголосив Луценко.

Генеральний прокурор пояснив, в чому збираються звинувачувати Ляшка. “Він визвав свого помічника, дав йому кошти поставити на тоталізатор, на виграш однієї з футбольних команд. Помічник приніс йому виграш. Він його записав в декларацію. Тепер кажуть, що лотерейний заклад не здав відповідний звіт в Мінфін про ставку і виграш. А тут Ляшко до чого? Він що, має контролювати звітність? І чому він це має робити? Це все рівно, що хтось тут із присутніх піде в магазин, купить якийсь дорогий брендовий одяг, і потім до нього раптом прийде НАБУ із запитаннями: а чому за цей одяг не сплатили податки власники магазину? Мені здається, що це пошук дешевих сенсацій.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook