ЛИТОВСЬКИМ УРЯДОВЦЯМ ПОГРОЖУЮТЬ З РОСІЇ ЧЕРЕЗ ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ – Київ Інфо

ЛИТОВСЬКИМ УРЯДОВЦЯМ ПОГРОЖУЮТЬ З РОСІЇ ЧЕРЕЗ ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ

Реакція Москви на нові санкції стала досить нервовою.

Росія погрожує Литві через

Росія погрожує Литві через запровадження санкцій
запровадження санкцій у відповідь на агресію Кремля в Керченській протоці. Про московські настрої повідомила Даля Грибаускайте під час візиту до Києва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Президент приїхала підтримати українців у боротьбі з агресором та підписати низку двосторонніх документів, зокрема щодо розвитку стратегічного партнерства. “Інколи не так просто бути першою країною при запровадженні санкцій. Ми отримуємо особисті погрози від Росії, наприклад, мої міністри – міністр закордонних справ отримав. Але ми знаємо, що це очікувана реакція”, – розповіла Грібаускайте.

Литва першою відреагувала на російський морський злочин і запровадила персональні санкції проти причетних росіян. Грібаускайте нагадала, що наступного тижня у Брюсселі відбудеться засідання Європейської ради, на якому обговорюватимуть питання санкцій. Сьогодні ж Україна та Литва домовились про спільні дії на випадок, якщо Росія продовжить у такому ж дусі. “Ми домовилися з пані президентом, що будемо не лише засуджувати, а й спільно діяти для того, щоб підвищити для агресора ціну, яку він заплатить у випадку агресивних дій”, – наголосив президент України Петро Порошенко.

Як повідомлялося, влада Литви у п’ятницю, 7 грудня, доповнила чорний список громадян Росії у зв’язку з агресивними діями проти трьох військових суден України в районі Керченської протоки у листопаді. Розширення санкцій пропонувало МЗС Литви. У Департаменті міграції підтвердили, що рішення ухвалене.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook