Люди з іноземним досвідом намагаються його застосувати в Україні, не розуміючи наших реалій, – Грищенко - Київ.Info

Люди з іноземним досвідом намагаються його застосувати в Україні, не розуміючи наших реалій, – Грищенко

,

Якщо протягом 2-3 місяців Саакашвілі не покаже результат, суспільство буде вимагати дуже суттєвої оцінки, прогнозує дипломат.

Люди з іноземним досвідом намагаються його застосувати в Україні, проте не розуміють українських реалій.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив дипломат, у минулі роки віцепрем’єр та двічі – міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, коментуючи результати роботи Міхеїла Саакашвілі на посаді голови Виконавчого комітету реформ.

“Ми бачимо ще один приклад, коли люди, можливо, з якимось певним досвідом зарубіжним, намагаються його застосувати у нас, не розуміючи наших реалій. Реалії у кожній структурі є різні. Я думаю, що, якщо ми сподіваємося на високу результативність, то, мабуть, це буде марно. Нам потрібен не стільки офіс якихось там реформ, скільки бажання розібратись у ситуації секторально і дуже ґрунтовно. У чому проблема? У чому проблема кадрова і як її вирішити? Що можна сказати з цього приводу? Якщо протягом ще двох-трьох місяців пан Саакашвілі не покаже результат, я думаю, що не стільки вже нинішня влада, як українське суспільство буде вимагати дуже суттєвої оцінки і рішення, і наслідків того, що ми втратили час. Втрачаючи час, ми втрачаємо колосальні можливості, і в цьому величезна проблема. Тим більше, що недобір коштів у держбюджет призводить до залежності від міжнародних позик, що потім впливає на рішення нашої влади, уряду та навіть і парламенту. Відтак, з цим треба дуже серйозно розбиратись”, – наголосив Костянтин Грищенко.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com