Малюська анонсував аукціон із продажу в’язниці на Київщині - Київ.Info

Малюська анонсував аукціон із продажу в’язниці на Київщині

Малюська анонсував аукціон із продажу в’…

Про це у Facebook написав міністр юстиції Денис Малюська, повідомляє Depo.Київ.

За його словами, 15 квітня відбудеться аукціон з продажу Ірпінського виправного центру у селищі Коцюбинському під Києвом. Прийом заявок триває.

“Прекрасний будівельний майданчик: більше 8 гектарів землі, гарний високий паркан навколо усієї земельної ділянки, підведені усі комунікації (включно з власною підстанцією)”, – написав міністр.

Він зазначив, що ціна об’єкта продажу знижена на 50% і становить 110 мільйонів гривень.

Всього Міністерство юстиції планує продати на аукціонах майно 35 виправних установ, які законсервовані і не використовуються. У Мін’юсті пояснюють, що на утримання закритих в’язниць держава витрачає мільйони гривень.

Державна установа “Ірпінський виправний центр (№132)” розташована в центрі смт. Коцюбинське, лише за 6 км від столичної станції метро “Академмістечко”. Заклад припинив свою профільну діяльність ще в серпні 2019 року.

Нагадаємо, раніше Малюська створив графіті на стіні Ірпінського виправного центру №132, який хочуть пустити з молотка.

Аукціон з продажу Ірпінського виправного центру на Київщині не відбувся. Причиною стала відсутність пропозицій. 

Як відомо, Міністерство юстиції 6 серпня 2020 року розпочало розпродаж майна пенітенціарної системи, який у відомстві назвали “великим розпродажем в’язниць”. 

17 лютого 2021 року Фонд державного майна виставив на аукціон першу в’язницю, яка не використовується кілька років – Ірпінський виправний центр (№132) у Київській області.

Довідка: Ірпінський виправний центр (№132) розташований у центрі смт. Коцюбинське, в 6 км від столичної станції метро “Академмістечко”. Заклад припинив свою діяльність ще в серпні 2019 року.

Загальна площа земельної ділянки складає 8,3 га. Підведені комунікації: водовідведення і водопостачання, електрика тощо. Поруч – залізнична гілка, що дозволить новому власнику забезпечити чудову логістику. Крім того, навколо об’єкта зведений новий житловий масив, поруч – великий парк.

В рамках “Великої приватизації в’язниць” міністерство юстиції планує виставити на прозорі аукціони майно 35 виправних закладів, що перебувають в “законсервованому” стані. Кожен з цих закладів, розташованих по всій території України, вже припинив свою профільну діяльність.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com