Малюська показав результати експерименту з платними камерами в СІЗО | Київ.Info

Малюська показав результати експерименту з платними камерами в СІЗО

Експериментальна модель платних камер у слідчих ізоляторах показує гарні результати. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр юстиції України Денис Малюська.

“У нас чудові новини: експериментальна модель платних камер у слідчих ізоляторах показує гарні результати. На цей раз за надходження від платних камер ми відремонтували велику безоплатну камеру на 12 осіб у Державній установі “Київський слідчий ізолятор”, – написав Денис Малюська.

Він зазначив, що на ремонт цієї камери витратили нуль гривень коштів платників податків.

“Нагадаю, платні камери у нас уже працюють у Львові, Чернігові, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Сумах, Старобільську, Житомирі, Хмельницькому, Чернівцях, Вінниці, Рівному, Луцьку, Чорткові, Івано-Франківську, Ужгороді, смт Кам‘яне та Києві. Надходження від платних камер йдуть на покриття собівартості послуг та ремонт безкоштовних камер”, – додав Денис Малюська.

За його словами, таким чином вони:
– забезпечують дотримання базових прав ув’язнених за відсутності бюджетного фінансування;
– надають можливість екстрадувати українських втікачів з-за кордону, оскільки європейські суди часто відмовляли у екстрадиції у зв’язку з неналежним станом вітчизняних СІЗО;
– зменшують витрати на компенсації за рішенням ЄСПЛ, оскільки українські в‘язні надто часто виграють справи у зв‘язку з неналежним утриманням у СІЗО.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook