Малюська пропонує українцям купувати не квартири, а в’язниці – Київ.Info

Малюська пропонує українцям купувати не квартири, а в’язниці

Міністр юстиції України Денис Малюська запропонував купити три в’язниці, які відомство передало Фонду держмайна для продажу на аукціонах.

За його словами, в’язниці готові до “експлуатації” та будуть виставлені на аукціон протягом осені.

Йдеться про в’язниці у Волинській, Івано-Франківській та Львівській областях.

“Кажуть, що ціни на класичне житло останнім часом невпинно зростають. Купувати активи на зростанні ціни – тактика така собі. Маєте гроші – купуйте краще в’язниці! Ми якраз ще три в’язниці передали ФДМУ для продажу на аукціоні”, – написав Малюська.

Він додав, що стартова ціна Ковельської колонії (Волинська область) – 41 млн 624 тис. 692 грн. Земельна ділянка – 4,86 га. Міністр зазначив, що стан колонії – “заїжджай і живи”.

Окрім цього, стартова ціна Івано-Франківської установи виконання покарань №12 (Долинський район, с. Тростянець) – 7 млн 858 тис. 392 грн.

“Земельна ділянка – понад 67 га (під гольф-клуб?)”, – зауважив він.

Малюська поділився, що стартова ціна Миколаївської виправної колонії №50 (Львівська область, Миколаївський район, с. Держів) – 17 млн 116 тис. грн. Площа – 15,5 га. Чиновник вважає, що це “економ-варіант” – для спартанців.

Міністр юстиції України Денис Малюська запропонував купити три в"язниці, які відомство передало Фонду держмайна для продажу на аукціонах
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com