Мама Вєрки Сердючки стала на захист Андрія Данилка після скандалу з концертом до Дня Незалежності | Київ.Info

Мама Вєрки Сердючки стала на захист Андрія Данилка після скандалу з концертом до Дня Незалежності

Навколо концерту на День Незалежності розгорівся гучний скандал, дісталося і Вєрці Сердючці.

 І справа не тільки в тому, що групи “Бумбокс” і “Океан Ельзи” заявили, що їх пісні використовували без дозволу. На думку багатьох українців те, що відбувалося на Софіївській площі в Києві 24 серпня, інакше як днище, сором і жах назвати не можна.

На День Незалежності в центрі столиці влаштували святковий захід під назвою “Пісенна історія сучасної України”, в ході якого артисти переспівали пісні один одного в музичному попурі.

Але, як можна побачити по реакції в мережі, дію змогли оцінити далеко не всі.

Так, на сторінці «Світське життя» в Instagram після питання про те, чи сподобалося виконання пісні «Океану Ельзи» Вєркою Сердючкою посипався шквал критики, схоже виразів юзери не підбирали.

Зазначимо, Сердючка виступала в традиційній українській вишиванці, але доповнила своє вбрання фірмовою зіркою на голові. Її традиційно супроводжувала “мама” Інна Білокінь. Також в номері брали участь артисти з заячими вухами і у вишивках.

«Відзняли телевізійне шоу для каналу 1 + 1 не більше, свято не відчувалося просто звичайне шоу. Ну, незрозуміло”, “Жахливо”, “Все до сліз примітивно… все ще було терпимо до того моменту як з’явилася Могилевська і почала світити своїм помаранчевим спіднім…. хіти “Время и Стекло”, це все якимось чином відображає історію України в період незалежності?”, “Фу, це просто дно!!! І для чого ці пісні і танці, коли кожен день гинуть наші хлопці на передовій!!! Весь світ з нас сміється!!!”, “Та Сердючка з Поляковою м’яко кажучи не в касу. Як на новорічному вогнику”, “крім позивів нудоти це видовище нічого більше не викликає…”, “Який сором взагалі. Заєць в трусах з прапором України», «Днище», «Сердючка паплюжить вишиванку», – пишуть в мережі.

Після такої атаки не відержала “мама” Сердючки. “Якщо труси з шортами людина плутає, тоді це дійсно сором”, – написала вона.

Але є й ті, кому шоу сподобалося.

“Найкраще шоу за всі роки святкувань”, ” Супер! Сердючка найкраща!”,- відреагували користувачі “Instagram”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com