Масова вакцинація у Києві: люди без декларації з лікарем затримують чергу на кілька годин - Київ.Info

Масова вакцинація у Києві: люди без декларації з лікарем затримують чергу на кілька годин

Люди, які прийшли 5 червня на вакцинацію проти COVID-19 до Міжнародного виставкового центру у Києві без підписаної декларації з лікарем, затримували чергу на кілька годин. Якби декларації були у всіх — щепити за день можна було б у кілька разів більше людей.

На цьому наголосила директорка Департаменту охорони здоров’я столиці Валентина Гінзбург, передає пресслужба КМДА.

Вона нагадала, що щепитися на вихідних у центрі вакцинації можуть усі бажаючі, які записані через «Дію» або гарячу лінію, у порядку живої черги. Для людей, які отримали запрошення, діє окрема черга.

Так, впродовж 5 червня у Міжнародному виставкому центрі загалом ввели понад 2500 доз вакцини. Але, за словами посадовиці, ця цифра могла б бути значно більшою, якби не люди, що прийшли на вакцинацію без декларації з лікарем.

«На превеликий жаль, на вакцинацію приходить багато людей, в яких не підписано декларацію з лікарем. Для розуміння: процес вакцинації людей із декларацією триває близько 7 хвилин. Якщо декларації немає — близько пів години», — переконує Гінзбург.

Масова вакцинація в Міжнародному виставковому центрі в Києві. 5 червня 2021 року

Для порівняння вона розповіла, що за 7 годин вакцинації освітян, які мають декларації, одна бригада в середньому щепить 200 осіб без заповнення інформаційної згоди. Сьогодні у МВЦ за той же час робили близько 100 щеплень. І це з тим, що вакцина, якою проводять щеплення освітянам, потребує більше часу на підготовку перед введенням.

«У мене наполегливе прохання до киян: приходьте на вакцинацію після підписання декларації. Це насамперед ваш зекономлений час. І повага до людей, які чекають у черзі, поки замість 7 хвилин для вас цілих пів години створюють електронну медичну картку», — каже посадовиця.

Також вона закликала подумати про час медиків, які вийшли працювати у вихідні дні, щоб вакцинувати людей.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com