МАУ зменшила вагу та розміри ручної поклажі на окремих рейсах | Київ.Info

МАУ зменшила вагу та розміри ручної поклажі на окремих рейсах

МАУ зменшила розміри й вагу ручної поклажі на рейсах в деякі країни через вимоги влади цих держав. Габарити ручної поклажі зменшено зі звичних 55х40х20 см до 40х30х10 см, а вага — з 7 до 5 кг.

Як повідомив президент авіакомпанії Євген Дихне, це зроблено для того, щоб сумка могла розміститися під кріслом попереду, а пасажири не створювали черги в салоні під час посадки і висадки при використанні багажних полиць для великої ручної поклажі.

Обмеження вже діють на регулярних і чартерних рейсах МАУ до Туреччини та ОАЕ. Також вони будуть введені на маршрутах в Італію і Азербайджан після запланованого на серпень перезапуску польотів у ці країни.

Якщо ручна поклажа пасажира перевищує нові обмеження, але підходить за параметрами стандартних правил авіакомпанії, її можна безкоштовно здати в багаж на стійці реєстрації та отримати на багажній каруселі в аеропорту прильоту.

Також МАУ повністю відмовилася від прийому оплати за товари та послуги на борту літака готівкою. Своє рішення авіакомпанія аргументувала тим, що готівкові гроші є переносниками бактерій та вірусів і можуть потенційно загрожувати здоров’ю пасажирів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook