Медсестрам доводиться носити пацієнтів на руках: українська лікарня відзначилася повною розрухою | Київ.Info

Медсестрам доводиться носити пацієнтів на руках: українська лікарня відзначилася повною розрухою

Миргородська центральна районна лікарня приховує сумні секрети: відео транспортування хворого на ковід викликало занепокоєння у соціальній мережі.

На короткому відео можна побачити як натовп медсестер несе одного пацієнта сходами. Відомо, що пацієнт перебуває у важкому стані через коронавірусну хворобу, медперсонал, більшість якого складають жінки, несуть його, по суті, на руках. Це відбувається через те, що у лікарні немає підіймача і навіть спеціальних носилок.

Вдалося поговорити з працівниками цієї лікарні, один з них на умовах анонімності повідомив: “Таке трапляється часто, бо потрібно швидко транспортувати хворих. У нас медиків не вистачає. Ми всі жінки й повинні на руках носити хворих. Іноді, якщо поруч є чоловік-лікар, то вони допомагають. Але одному лікарю в усьому спецодязі це нереально зробити”.

Чоловіка не просто несуть для транспортування в іншу лікарню, а несуть з другого поверху на перший, адже саме там знаходиться рентген-кабінет і апарат ШВЛ.

Анонім продовжив: “Ми як можемо, так і транспортуємо, на носилках ми взагалі пацієнтів не піднімемо. Тому переносимо, як можемо. Тіла носимо в мішках, щоб хоча б трішки було легше. Тому що немає взагалі кому транспортувати. І ніхто нам не може допомогти”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook