Медведчук сьогодні виконує в Україні роль таємного віце-президента, – політолог – Київ Інфо

Медведчук сьогодні виконує в Україні роль таємного віце-президента, – політолог

Політолог назвав трьох людей, які керують Україною.

Директор соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко в інтерв’ю “Вголосу” висловив думку про те, що сьогодні Україною реально керують троє осіб.

Про це Небоженко сказав, коментуючи заяву британського парламентаря про можливий вплив кума Путіна Віктора Медведчука на Президента Петра Порошенка.

“Наївно думати, що сам Медведчук тут щось вирішує. Він — “залізна рука” Путіна, поставлена в Україну впливати на мозок і на рішення Порошенка. Тобто політикою в Україні займається трійка — Порошенко, Медведчук, Путін”, – каже Небоженко.

За словами політолога, в самому Медведчуку немає нічого драматичного чи цікавого:

“Але володіючи колосальними повноваженнями від Кремля він, звісно, дуже важливий для Порошенка. Сьогодні він виконує в Україні роль таємного віце-президента”.

“Порошенко розуміє, що перемогти на президентських виборах в Україні без Путіна не зможе, тому змушений брати участь в його інтригах на кшталт Керченського конфлікту, Мінських домовленостей, збереження дипломатичних відносин із РФ, збереження російського бізнесу в Україні тощо. Все це реалізовується в Україні з подачі Путіна, через Медведчука та з дозволу Порошенка”, – зазначає Віктор Небоженко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook