Медики розповіли, чому бажано регулярно їсти сир і гриби – Київ Інфо

Медики розповіли, чому бажано регулярно їсти сир і гриби

Регулярне споживання сирів, грибів, сої, бобових і кукурудзи значно поліпшать стан організму,  пише УКРОП із посиланням на СобКор.нет

Сири чеддер, брі та пармезан містять з’єднання, який зупиняє пошкодження клітин організму і запобігає утворенню рубців, стверджують американські фахівці.

Такий же ефект спостерігався в грибах, сої, бобових, кукурудзі та цільних зернах.

Багато людей уникають регулярного вживання в їжу сиру, побоюючись того, що він може нашкодити фігурі і додати зайву вагу. Проте, американські вчені рекомендують вживання сирів, в тому числі чеддер, брі та пармезан, так як вони здатні підвищити здоров’я всіх внутрішніх органів і запобігти утворенню онкологічних захворювань.

Ці сири містять з’єднання, яке допоможе уникнути накопичення рубцевої тканини, що виникає при більшості захворювань, які призводять до онкології. Захворювання печінки є п’ятою за значимістю причиною смерті в Англії і Уельсі, і в 2014 році у Великобританії було зареєстровано понад 11000 смертей. Дослідники також виявили, що регулярне споживання грибів, сої, бобових і кукурудзи значно поліпшать стан організму.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook