Мешканці Києва заборгували за послуги ЖКГ близько 4 млрд грн, - Кличко - Київ.Info

Мешканці Києва заборгували за послуги ЖКГ близько 4 млрд грн, – Кличко

Мер Києва Віталій Кличко вважає, що підвищення ціни на газ може призвести до соціального вибуху, адже переважна більшість українців буде не в змозі оплатити комунальні послуги


Кияни в цілому заборгували за послуги ЖКГ, в тому числі і за тепло і гарячу воду, близько 4 млрд грн. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV, повідомляє прес-служба КМДА.

“Підняття ціни на газ створює велику соціальну напруженість. Заборгованість за житлово-комунальні послуги, наприклад, у столиці, на сьогодні приблизно 4 мільярди гривень. І вона – вища, ніж у минулі роки. Більш того, підвищення ціни на газ може призвести до соціального вибуху”, – зазначив Кличко.

Переважна більшість українців буде не в змозі оплатити комунальні послуги, наголосив мер столиці.

Він нагадав, що Асоціація міст України ініціювала зустріч із прем’єр-міністром, Кабміном і депутатами, де обговорювалися питання ціни на газ для населення і компенсації для теплопідприємств різниці в тарифах – між фіксованою і ринковою ціною на газ.

Кличко висловив сподівання, що найближчими днями питання різниці в тарифах на тепло, а також компенсації збитків підприємствам теплопостачання будуть врегулювані.

У будь-якому разі питання компенсації не може бути покладене на місцеві бюджети. Адже 4 мільярди гривень за опалювальний сезон лише у Києві – це непідйомна сума для міста. Це може призвести до банкрутства комунальних підприємств теплопостачання”, – вважає київський міський голова.

Нагадаємо, у жовтні минулого року рівень заборгованості українців за житлово-комунальні послуги перевищував 50 млрд грн.

18 січня Кабінет Міністрів знизив ціну на газ для населення в Україні до 6,99 грн за кубометр. Гранична ціна діятиме до кінця опалювального сезону або до кінця карантину.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com