Метро на виноградар: Збудовано половину правого тунелю від "Мостицької" - Київ.Info

Метро на виноградар: Збудовано половину правого тунелю від “Мостицької”

Метро на виноградар: Збудовано половину… Фото: "Київметробуд"

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на пресслужбу “Київметробуду”.

За допомогою тунелепрохідницького комплексу “Галина” встановлено 534 кільця правого тунелю, тобто 641 метр. Це дорівнює 51% від загальної довжини.

Згідно з проєктом, прохідницький щит розпочався з боку станції “Мостицька” та фінішує через 1256 м біля станції “Сирець”. Зараз проводиться проходка правого тунелю (з Виноградаря в центр)”.

Нагадаємо, що мешканці одного з багатоквартирних будинків на Виноградарі у Києві заявляють, що їхнє житло руйнує будівництво нових станцій метро.

Довідка. 13 жовтня 2017 року між Київським метрополітеном та “Київметропроектом” був укладений договір на розробку техніко-економічного обґрунтування і проєктування метро у напрямку Виноградара, а вже у жовтні опубліковано проєктні рендери станції “Виноградар”.

Наприкінці 2018 року ПАТ “Київметробуд” виграло тендер на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії від станції “Сирець” на Виноградар. Зокрема, йшлося про будівницво станцій “Проспект правди” та “Мостицька”, електродепо та вилочного відгалуження в бік станції “Виноградар” на суму 5,98 млрд грн.

У лютому 2019 р. стартувала підготовка будівельних майданчиків, а у березні розпочалася активна фаза робіт.  Вже у грудні цього року планується відкриття двох нових станцій метро.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com