Метро в Києві може подорожчати до 20 гривень - Київ.Info

Метро в Києві може подорожчати до 20 гривень

Метро в Києві може подорожчати до 20 гри… Фото: Київський метрополітен

Про це заявив виконавчий директор Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко,  передає повідомляє Depo.ua з посиланням на “Вісті”.

За його словами, подорожчання проїзду пов’язано з тим, що через пандемію коронавірусу пасажиропотік сильно скоротився і дохід від перевезень зменшився.

“Вони взяли на себе багато фінансових зобов’язань перед тим же ЄБРР, для отримання нових автобусів. І, я думаю, вони готові до підвищення, але чекають, коли першими зважаться маршрутники”, – пояснив Павленко.

Однак джерела в столичній владі відповіли, що тарифи поки планують тримати “в вузді”, оскільки це питання “дуже великої політики”.

“Зараз обговорюють тариф на рівні 16-20 грн. Але ця тема слизька, ніхто вголос не озвучить крім мера. А йому це невигідно. Принаймні, до виборів, про які всі говорять — позачергові парламентські або навіть президентські, заявку на які вже зробив Кличко”, – розповіло джерело.

За словами співрозмовника видання, на такий непопулярний крок зараз ніхто не піде, транспорт продовжать дотувати, а з бюджету компенсуватимуть проїзд пільговиків.

Завзначимо, що у 2020 році столичною підземкою скористалися 279 мільйонів 484 тисячі пасажирів, що на 215 мільйонів 816 тисяч або 56% менше, ніж у 2019 році.

Нагадаємо, що за словами Павленка, перевізники Київської області, які здійснюють перевезення на приміських маршрутах, з 1 лютого підвищать вартість проїзду.

Раніше перевізники заявили, що після завершення жорсткого карантину, який триватиме з 8 по 24 січня, у Києві можуть зрости ціни на проїзд у маршрутках.

Заступник міського голови, секретар Київради Володимир Бондаренко заявив, що у першому кварталі 2021 року не очікується подорожчання проїзду у столичному транспорті, однак передумови для цього є. Також Бондаренко зазначив, що кілька транспортних компаній, які надають послуги маршрутного таксі, розглядають можливість підвищення вартості проїзду в першому кварталі наступного року.

 

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com