Мільйон гривень втратив бюджет смт Немішаєве – Держаудитслужба – Київ Інфо

Мільйон гривень втратив бюджет смт Немішаєве – Держаудитслужба

Немішаївська селищна рада не уклала договір пайової участі із підприємцем, через це він не сплачував кошти пайової участі, – повідомляє “Київ.Info” з посиланням на Північний офіс держаутитслужби.

Це з’ясувалося під час планової ревізії Немішаївської селищної ради за 4-річний період — із 1 січня 2017 року по 31 грудня 2020 року.

СЕЛИЩНИЙ БЮДЖЕТ НЕДООТРИМАВ ПОНАД 1 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

«Також встановлено завищення обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт доріг і тротуарів у Немішаєвому на суму 127,5 тис. грн», — повідомив начальник Північного офісу Держаудитслужби Олександр Карабанов.

Окрім того, у селищній раді виявлено перекручення фінансової звітності на суму 7,3 млн грн. У бухобліку не відображували необоротні матеріальні активи. Під час ревізії встановлено, що працівникам селищної ради, двірникам і прибиральнику службових приміщень було виплачено премії до ювілейних дат, державних і професійних свят, що призвело до зайвого витрачення коштів та збитків на загальну суму, що перевищила 26 тис. грн.

ЗАГАЛОМ ВИЯВЛЕНО ПОРУШЕНЬ НА 8, 4 МЛН ГРН

Загалом виявлено порушень на 8, 4 млн грн. За результатами контрольного заходу до Немішаївської селищної ради надіслано вимогу для повного усунення порушень законодавства і відшкодування матеріальної шкоди. Матеріали ревізії передано до Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com