МІЛЬЯРД ДОЛАРІВ НА ВІТЕР: БІЗНЕСМЕНИ ТА ЕКСПЕРТИ РОЗКРИТИКУВАЛИ ЗАМОВЛЕННЯ УКРАЇНОЮ ЛОКОМОТИВІВ У GENERAL ELECTRIC | Київ.Info

МІЛЬЯРД ДОЛАРІВ НА ВІТЕР: БІЗНЕСМЕНИ ТА ЕКСПЕРТИ РОЗКРИТИКУВАЛИ ЗАМОВЛЕННЯ УКРАЇНОЮ ЛОКОМОТИВІВ У GENERAL ELECTRIC

Фахівці кажуть, що вітчизняні тепловози дешевші, а їх виробництво вигідне для економіки.

Пролобійований особисто президентом Петром Порошенком

Українські експерти розкритикували угоду між Укрзалізницею та американським концерном
контракт “Укрзалізниці” з американським виробником тепловозів General Electric є найневдалішою комерційною угодою в історії України. Таку думку озвучили журналістам експерти і учасники ринку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Закупівлю 200 дизельних локомотивів за мільярд доларів глава держави називав перспективною галуззю співпраці між Україною та США, натомість частина експертів вважає повним провалом України. Вони наголошують, що угода укладена без будь-яких тендерів, ціни на локомотиви завищені, а дизельні двигуни взагалі відходять у минуле і в такій кількості вітчизняній залізниці просто не потрібні. Таку покупку дехто з фахівців називає “шаленою” та нагадує, що подібні тепловози вже 10 років випускають у Казахстані, тож існує ймовірність, що “американські” локомотиви приїдуть із Астани, де General Electric володіє 50% заводу, тоді як інша половина перебуває у власності російського “ТрансМашХолдінгу”, тобто компанії, що входить до оборонного комплексу РФ і належить наближеним до Путіна олігархам Іскандеру Махмудову та Андрію Бокарєву. Саме ці двоє вивозили із окупованого Луганська до Росії завод “Луганськ-Тепловоз”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...

Ми в Facebook