Молодежь выбирает службу в резерве Нацгвардии вместо “срочки” (видео) | Київ.Info

Молодежь выбирает службу в резерве Нацгвардии вместо “срочки” (видео)

В Славянске молодежь уже оценила все преимущества.

Військовослужбовці військової частини 3035 НГУ запросили студентів Слов’янського педагогічного університету долучитися до резервної служби у лавах Національної гвардії.

У вищому навчальному закладі наразі немає військової кафедри, тому інформацією тут зацікавились. Як стало відомо під час бесіди, четверо студентів трохи раніше вже прийняли позитивне рішення і, наразі, збирають документи на призов до резерву.

Кандидат на військову службу у резерві сам обирає частину Національної гвардії, в якій бажає проходити службу та підписує перший контракт на три роки. Він не проходить строкову службу, натомість необхідні військові знання та навички отримує на інтенсивних зборах резервістів. Вони мають цілий ряд пільг та отримують грошові виплати під час зборів. Резервіст має бути готовий прибути до частини у разі мобілізації та повідомляти про зміну місця проживання та сімейного стану.

«Для цього потрібно зібрати певний пакет документів та отримати позитивний висновок медичної комісії. Раз на рік вас залучатимуть на збори. На час зборів за вами залишається ваше місце роботи чи навчання. Плюс передбачені законом виплати», – повідомив командир стрілецького взводу (резерву) старший лейтенант Дмитро Друзін.

«Я вважаю, що це доволі корисна функція – служити у резерві і одночасно можемо вчитися та працювати. Це дуже зручно!» – поділився своїми враженнями студент Євгеній Денисенко.

«Ця інформація про резервну службу, думаю, дуже корисна для студентів, майбутніх вчителів фізичної культури. Бо після закінчення університету їм треба буде працевлаштовуватися, а зробити це без військового квитка сьогодні доволі складно», – зазначив Олександр Холодний, декан факультету фізичного виховання Слов’янського педагогічного університету.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...

Ми в Facebook