Мороз хоче знову йти в президенти – Київ Інфо

Мороз хоче знову йти в президенти

За словами екс-спікера парламенту, 12 грудня відбудеться з’їзд соціалістів, на якому буде обговорюватися питання участі партії в президентських перегонах.

Колишній голова Верховної Ради, голова партії “За правду і справедливість” Олександр Мороз заявив, що має намір балотуватися кандидатом у президенти України.

Про це він повідомив в ефірі “112 Україна”.

“Сьогодні на керівному активі партії, яку я очолюю, розглядалося і питання – внесення конкретних пропозицій щодо того, як захищати, в тому числі українську землю як основу державності. Рекомендується брати активну участь у президентській кампанії і в наступних виборах, і парламентській кампанії”, – сказав Мороз.

Він заявив, що зараз одне із ключових питань – це створення лівоцентристської європейської платформи. За словами Мороза, 12 грудня відбудеться з’їзд соціалістів, на якому буде обговорюватися питання кандидатури в президенти, і сам він готовий брати участь у виборах в разі підтримки його кандидатури.

“З’їзд буде 12-го числа, 13-го я готовий дати відповідь на це питання (щодо участі у президентських виборах – УНІАН). Я налаштований змінити систему влади, бо це ключове питання сьогодні в Україні. Я звернуся до людей – якщо підтримають, то піду”, – заявив політик.

*** Мороз очолював Верховну Раду в 1994-1998 роках, а також у 2006-2007 роках. Крім того він вже неодноразово балотувався в президенти. Так, на виборах 1994 і 1999 років він посів третє місце, в 2004 і 2010 роках він також брав участь у президентських перегонах.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook