Москаль: чим займається департамент контррозвідувального захисту економіки, якщо ним керує агент ФСБ Герус? | Київ.Info

Москаль: чим займається департамент контррозвідувального захисту економіки, якщо ним керує агент ФСБ Герус?

Український політик, ексголова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль запитав СБУ про те, чим займається департамент контррозвідки по економіці, якщо допускається повний розвал економіки, а агентура Росії майже у всіх галузях? І додав, що не слід хизуватися Шайтановим, про якого було відомо ще у 2014 році.

Про це український політик, ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розказав у прямому ефірі програми «Право на владу».

За його словами, Шайтанов був 20 лютого 2014 року, у день розстрілу Майдану, на прийомі у Януковича. Разом з ним був і представник ФСБ Росії Бєсєдов — начальник 5 розвідувального управління ФСБ РФ, яке працює проти України, Молдови та Грузії.

І додав, що факт переговорів Шайтанова з представником ФСБ Росії було встановлено тимчасовою слідчою комісією, яку він особисто тоді очолював. Після чого звернувся до представників СБУ, щоб не хизувалися «великою роботою», а «очищувати свої ряди – це нормально». При цьому найнебезпечнішою є агентура впливу і на це повинні звертати увагу всі спецслужби.

«Тому не розказуйте, що ви зробили дуже велику роботу. Будь-яка спецслужба сильна тоді, коли вона здатна до самоочищення. Очищувати свої ряди — це нормально. Але сьогодні у владі діє набагато небезпечніша агентура — агентура впливу, агентура розвалу України. І на це має звертати увагу РНБО, контррозвідка СБУ», – зазначив Москаль.

Він наголосив, що вже зараз є справжній агент ФСБ, який розвалює зсередени економіку. Герус.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook