Москаль не проти ще раз “погубернувати” на Донбасі | Київ.Info

Москаль не проти ще раз “погубернувати” на Донбасі

Голова Закарпатської облдержадміністрації каже, що неодноразово просився знову повернутися на Донбас.

Про це Геннадій Москаль сказав у чаті на сайті “Главред”, пише Depo.Закарпаття.

Відповідаючи на питання, в якій із двох областей – Луганській чи Закарпатській – Москаль хотів би ще попрацювати, очільник Закарпаття зізнався, що неодноразово просився знову повернутися на Донбас.

“Я вже неодноразово просився знову повернутися на Донбас, але поки що реакції Адміністрації президента і безпосередньо президента немає. Я би хотів повернутися на Донбас. Ситуація на Закарпатті була стабілізована, і, коли здавалося, що питання вже вичерпано, ситуація знову почала різко ускладнюватися. Проте я бачив уже війну, всі її наслідки, тому зроблю все необхідне тут, аби не допустити будь-яких спроб дестабілізувати ситуацію в цьому регіоні. Хто б не звинувачував мене у непатріотизмі, хто б що там не казав, що я не такий українець, як інші… Ми можемо з кожним із тих, хто так говорить, піти на генетичну експертизу. Ніхто не має права “приватизувати” любов до України”, – розповів Москаль.

Нагадаємо, губернатор Закарпаття переконаний, що, “зациклившись” на вивченні та знанні лиш однієї мови, Україна до Євросоюзу не ввійде.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com