Милованов прокоментував новорічний виступ Зеленського | Київ.Info

Милованов прокоментував новорічний виступ Зеленського

Міністр економіки Тимофій Милованов пояснив, як розуміти новорічний виступ Президента Володимира Зеленського та задав 4 питання.

Про це він написав у Facebook.

“Як правильно оцінювати виступ президента України? Досить часто наші оцінки є суб’єктивними та передвзятими. Якщо нам подобається людина, то ми бачимо в тому, що вона робить сильне і добре. І не помічаємо слабке і погане. І навпаки, якщо нам людина байдужа або не подобається, то ми бачимо більше негативу і не помічаємо щось хороше”, – пише він.

За словами Милованова, для того, щоб оцінювати виступи, тексти, інтерв’ю більш об’єктивно існує такий підхід.

Потрібно письмово відповісти на чотири питання.

1. Що було в промові? (Тут просто максимально стисло, по суті, але одночасно максимально повно описують що відбулось. Це робиться для того, щоб нагадати собі всі важливі аспекти промови і не дати емоціям засліпити себе і забути щось важливе.)

2. Що сподобалось в промові? Що було найсильніше і чому?

3. Що не сподобалось? Що можна було зробити краще? (Зверніть увагу на конструктивність критики в цьому питанні. Таке питання зменшує конфлікт і залишає можливість для покращення через конкретні дії. Наприклад, в промові Президент України сказав “какая разница”. А як можна було сказати краще, щоб передати основну ідею об’єднання і при цьому не образити важливі ідеї і переконання людей?)

4. Висновок. Ваша оцінка в цілому. Рекомендація, що робити.

“Цікаво порівняти як ваша оцінка промови Президента зміниться, якщо ви використаєте цей підхід. Найбільш корисним для мене цей підхід виявляється під час інтерв’ю та оцінки науковий статей, які я реферує. Коли я його не використовую – я просто пишу «сподобалось чи ні» і пару деталей. А з цим підхідом у мене нотатки стають більше детальними і, сподіваюсь, більш об’єктивними. Я би хотів побажати всім в Новому Році більше добра, об’єктивності, та конструктиву”, – резюмує Милованов.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook