На Дарниці запрацює Центр комплексної реабілітації людей з інвалідністю – Київ Інфо

На Дарниці запрацює Центр комплексної реабілітації людей з інвалідністю

Центр реабілітації будуть утримувати за бюджетні кошти.

Відповідне рішення підтримали 93 депутати Київради сьогодні, 21 жовтня, на пленарному засіданні.

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дарницького району Києва працюватиме на базі реорганізованого Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Тому нинішнє рішення Київради передбачає зміну найменування центру. Зміни також забезпечать людей з інвалідністю можливістю всебічного розвитку, активного соціального життя та адаптації у суспільстві. У Центрі також будуть своєчасно надавати соціальну підтримку батькам, які мають дітей з особливими потребами.

«Діяльність центру допоможе зменшити прошарок соціально неадаптованих людей з інвалідністю, навчити їх самообслуговуванню та максимально залучити до суспільно-корисної праці… У центрі надаватимуть комплексну реабілітацію для дітей та людей, яка спрямована на попередження прогресування патологічного процесу, усунення, або максимально можливу компенсацію обмежень життєдіяльності, відновлення здоров’я та трудових навичок, а також корекцію психічних процесів», – зазначив депутат Київради Микола Конопелько.

Утримання центру буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів у межах доведеного обсягу видатків на відповідний рік.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com