На День Незалежності з боку Криму РФ готує провокації – Київ Інфо

На День Незалежності з боку Криму РФ готує провокації

Росія, яка наростила військове угруповання в окупованому Криму через повінь, може влаштувати провокації напередодні Дня Незалежності України.

Про це заявив екс-спікер українського Генштабу, військовий журналіст Владислав Селезньов.

Зокрема, він засумнівався в можливості розмістити на півдні півострова ту кількість військових, яку нещодавно направила туди РФ.

“Розуміючи масштаби руйнувань і ті ділянки, де відбулися руйнування, ми повинні враховувати, що на південному узбережжі Криму фактично і фізично ніде розмістити таку кількість військ. А ось в північних районах Криму, які знаходяться поблизу від адміністративного кордону з Херсонською областю, ці війська можна розмістити”, – сказав Селезньов.

За його словами, всі провідні військові експерти України “в один голос кажуть, що до Дня Незалежності 24 серпня ми можемо отримати з боку РФ певні військові провокації в бік нашої країни”.

“Таким чином, саме з цією метою, мені здається, і розміщує російська армія потужні ресурси вздовж адміністративного кордону між тимчасово окупованим Кримом і Херсонською областю”, – заявив Селезньов.

При цьому він запевнив, що ЗСУ готові до будь-якого варіанту розвитку подій і висловив сподівання, що все буде добре.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com