На Донеччині борги населення перед Нафтогазом перевищують три мільярди – Київ Інфо

На Донеччині борги населення перед Нафтогазом перевищують три мільярди

У Донецькій області борги населення перед енергетиками НАК “Нафтогаз України” становлять близько 3 112 млрд грн.

Про це 23 жовтня повідомили в Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької військово-цивільної облдержадміністрації.

“Значно гірше виглядає ситуація з боргами населення перед енергетиками. НАК “Нафтогаз України” обмежує постачання газу через борги, які на сьогодні складають близько 3 112 млрд (грн)”, – йдеться у повідомленні.

За словами директора “Донецьктеплокомуненерго” Едуарда Онипченко, проблеми з боргами дійсно складні. “Сума боргу накопичувалася багато років, і на неї зараз накладаються пені та штрафи. Керівництво зверталося до Кабміну з пропозицією не враховувати ці борги, щоб не доводити підприємство до банкрутства”, – зазначив директор “Донецьктеплокомуненерго”.

Щоб отримувати газ, потрібно своєчасно за нього розраховуватися, адже “Нафтогаз” не буде надавати номінації постачальникам тепла, які не виконують ці вимоги, зазначили в ОДА.

Заступник директора департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації Лариса Гусева запевнила, що “Нафтогаз” налаштований серйозно, але висловила припущення: навряд чи компанія зважиться на такий ризикований крок, щоб залишити населені пункти без тепла, тим більше в опалювальний період.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook