На скільки в Україні зростуть соцвиплати – Київ Інфо

На скільки в Україні зростуть соцвиплати

Виконувач обов’язків міністра фінансів Оксана Маркарова повідомила, що прожитковий мінімум в Україні, а також мінімальна зарплата, будуть збільшені.

Про це вона заявила під час презентації проекту бюджету у Верховній Раді.

“Прожитковий мінімум і мінімальна зарплата. Нам би хотілося, щоб економіка зростала швидше. І нам хотілося би збільшувати набагато швидше соціальні стандарти… Хотілося би, щоб економіка зростала швидше… В наступному році ми закладаємо мінімальну зарплату в майже 4,200 гривень, і ми збільшуємо всі соціальні нормативи на інфляцію +2%, тобто збільшення буде не тільки компенсувати інфляцію, а й трошки її випереджувати”, – наголосила Маркарова.

Нагадаємо, 14 вересня прем’єр-міністр Володимир Гройсман представив проект кошторису країни на 2019 рік. Відповідно до регламенту, бюджет на наступний рік (законопроект №9000) слід ухвалити в першому читанні до 1 грудня цього року.

Проект державного бюджету був одноголосно затверджений членами Кабінету міністрів.

Виконувач обов’язків міністра фінансів Оксана Маркарова повідомила, що дефіцит бюджету-2019 складе до 2,3% ВВП.

Відомо також, що бюджет-2019 розрахований за курсом 29,4 грн/долар.

Представниця президента у Верховній Раді Ірина Луценко наголосила, що Петро Порошенко не підпише державний бюджет України на 2019 рік, якщо в ньому не будуть зазначені основі, на його думку, позиції.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook