На трасі Київ – Чоп біля Славського збудують кільце - Київ.Info

На трасі Київ – Чоп біля Славського збудують кільце

На трасі Київ – Чоп на Львівщині побудують нову транспортну розв’язку.

Як розповіла  прес-секретарка Служби автомобільних доріг у Львівській області Оксана Богуш, цього року на перетині доріг М-06 Київ – Чоп та Т-14-24 Сколе – Славське на місці перехрестя облаштують кільце. Йдеться про поворот із дороги Київ – Чоп у Славське.

За її словами, кільцева транспортна розв’язка дозволить суттєво підвищити рівень безпеки дорожнього руху на перетині доріг з інтенсивним рухом транспорту, адже після ремонту дороги Сколе – Славське на ній суттєво збільшиться транспортний потік.

«Також іде мова про влаштування ще одної розв’язки типу “кільце” на повороті у село Плав’є. Але оскільки зараз розробляється проект на капітальний ремонт цієї ділянки, тому остаточно говорити про друге кільце зможемо після розробленої проектної документації», – уточнила Оксана Богуш.

Зазначимо, що цього року Служба автомобільних доріг у Львівські області, в межах проекту «Мале карпатське коло», ремонтуватиме одразу кілька ділянок дороги Київ – Чоп: від Коростіва до Козьови. Крім цього, у 2021 році планують виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво багаторівневої розв’язки біля Стрия.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com