На Віденському балу в Києві планують зібрати 1 мільйон гривень | Київ.Info

На Віденському балу в Києві планують зібрати 1 мільйон гривень

21-22 квітня у Києві відбудеться Віденський бал у двох частинах – дорослій і дитячій. Він проходитиме за місяць до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА і матиме відповідне спортивне налаштування.

Організатори підкреслюють, що віденський бал – це не лише свято краси і граційності, але й благодійний проект. Цього року на балу збиратимуть кошти для підтримки спортсменів початківців, а також особливих дітей, які в майбутньому мріють стати паралімпійцями.

– Нас підтримали відомі спортсмени, футболісти, які надали свої благодійні лоти для аукціону. Ми сподіваємося зібрати близько 1 мільйона гривень на програму реабілітації дітей із інвалідністю, – розповіла “Вечірньому Києву” організатор віденських балів у Києві Марина Ігнатуша.

Благодійний аукціон триватиме під час дорослого віденського балу. На дитячому, який відбудеться наступного дня – 22 квітня, оголосять про його результати і відбудеться передача коштів для Центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, як у мерії відбувалася відкрита репетиція дебютантів Віденського балу.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com