На заяви Сівохи має реагувати СБУ, – нардеп - Київ.Info

На заяви Сівохи має реагувати СБУ, – нардеп

Радник секретаря РНБО Сергій Сівохо робить антиукраїнські заяви на які має реагувати Служба безпеки України.

Про це сказав народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Микола Княжицький, повідомляє Depo.ua з посиланням на “Прямий”.

“Я розумію ветеранів, які воювали за свою батьківщину, у той час як Сівохо втік з Донецька і відсиджувався в Києві, а вони були на фронті. І приходить Сівохо з заявами, на які має реагувати Служба безпеки України”, – зазначив він.

За словами нардепа, якщо держава не буде реагувати на заяви зрадницькі, на заяви антиукраїнські, то українці будуть на них реагувати самі.

“Це показує повне безсилля держави і повний провал політики Зеленського, який замість того, щоб почати укріплювати міжнародну коаліцію, як це відбувалося раніше, почав говорити, що то треба припинити стріляти, то запускається теза про внутрішній конфлікт. І це є наслідок всіх тих тез”, – зазначив Княжицький.

На думку нардепа, позиція президента Володимира Зеленського щодо антиукраїнських заяв Сівохо свідчить про його капітулянтську позицію у війні проти російського агресора на Донбасі.

“Але коли у нас є російська агресія, то ми повинні говорити про те, як від неї захиститися і об’єднати людей навколо цього, і весь світ навколо цього об’єднати. І коли ми це підмінюємо поняттям внутрішнього конфлікту, то ми тим самим граємо на руку агресору, що робить і президент, і його команда, і Сівохо, і, на жаль, Данілов, який, в принципі, людина патріотична, але зараз це або шизофренія, або він викручується. Ну тоді звільни цього позаштатного радника, якщо ти відмовляєшся від його слів. Абсурд”, – сказав політик.

Нагадаємо, після презентації “Національної платформи примирення та єдності”, шоумена та радника секретаря РНБО з реінтеграції та відновлення Донбасу Сергія Сівохо почали штовхати, після чого він упав на підлогу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com