Над Кримським мостом нависла нова загроза через обмерзання Азовського моря - Київ.Info

Над Кримським мостом нависла нова загроза через обмерзання Азовського моря

Незаконно побудований окупаційною владою Кримський міст між Росією і нині непідконтрольним Києву півостровом виявився під загрозою через обмерзання Азовського моря і рясних снігопадів.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Борис Пенчук. За його словами, висота снігового покриву в Керчі вже становить 47 см, аналогічна ситуація спостерігається і в Краснодарському краї Російської Федерації.

«Чи зможе витримати цю весну« гордість »Путіна – Кримський міст? Азовське море замерзло, весь цей сніг лежить і пресується на поверхні льодового покриву, а це – величезна льодова маса. Зазвичай, коли приходить тепло, то починається льодохід, і здоровенні брили льоду в залежності від напрямку вітру ходять з Чорного в Азовське море і навпаки. Гарне буде випробування для Кримського моста і його опор », – написав автор повідомлення.

У той же час, Пенчук підкреслив, що рух по цьому об’єкту залишається перекритим вже протягом декількох днів через снігову негоду. Примітно, що неготовність Кримського моста до екстремальних погодних умов визнають і кримські пропагандисти. В тому числі, на сайті «Аргументи тижня – Крим» написали, що стратегічне споруда може працювати тільки в літніх умовах.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com