“НАФТОГАЗ” НАЗВАВ НОВУ ЦІНУ ГАЗУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ В СІЧНІ | Київ.Info

“НАФТОГАЗ” НАЗВАВ НОВУ ЦІНУ ГАЗУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ В СІЧНІ

У січні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК “Нафтогаз України” постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становитиме 4,65 грн за кубометр.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Зазначається, що ціна не включає ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами

Нова ціна розрахована “Нафтогазом” відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 17 від 24 січня 2020 року. Оптова ціна “Нафтогазу” відповідає рівню імпортного паритету. За новою методикою, ціна на поточний місяць визначатиметься згідно з фактичними біржовими торгами, які відбувалися з 1 по 22 число цього місяця. Компанія публікуватиме ціну на поточний місяць протягом кількох робочих днів після 22 числа.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України вніс зміни до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу.

Змінами встановлено, що НАК “Нафтогаз України” з 1 січня 2020 року продаватиме газ постачальникам природного газу для потреб побутових споживачів (ПСО) за спеціальною формулою.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook